Hakkımızda

Fuar Standı, Özel Dekorasyon Tasarım ve Uygulamaları

Sektörde firmanızın vücut bulmuş halini herkese göstermek için mükemmel bir fırsat! Günümüzde neredeyse her sektör için düzenlenen fuarlar sayesinde ihtiyaç duyduğunuz tüketici yada bayiye ulaşmak artık gerçekten de çok kolay. Hem de bunu, firmanızın ruhuna özel sunduğumuz, mimarlarımız tarafından itina ile tasarlanan ve kurulum ekibimizin yardımları ile hayata geçen stand projeleri ile yapıyorsanız.

13 senedir sektörde aktif olarak faaliyet gösterdiğimiz fuar standı ve özel dekorasyon alanında, tasarım ruhu yüksek ve uzman kurulum ekiplerimiz sayesinde, Türkiye ve Avrupa ülkelerinin tamamına hizmet verdiğimiz gibi, Türki Cumhuriyetler ve Rusya'da da çözüm ortağınız olmak isteriz. Hayallerinizi projeye döküp sonrasında gerçekleştirmeye her zaman hazırız!

Danışmanlık
Göreceliği kabul etmeyen "danışmanlık" kavramından hepimizin beklentisi; karşımızdaki kişinin ihtiyaçlarımız doğrultusunda tam yetkin ve tecrübeli olmasıdır. Bizim de danşımanlıktan anladığımız tam olarak budur. Herhangi bir disiplin üzerinde uzmanlaşmak ve tekdüzeliğe doğru gitmektense, birbirinden çok farklı sektörlere hizmet vererek ve pazarlama dünyasında gereken dinamikleri daha iyi anlayarak, danışmanlığını yaptığımız firmalara daha yaratıcı ve güvenilir alternatifler sunuyoruz.
Birbirinden farklı sektörlerde yapmış olduğumuz araştırma ve uygulamalar bizlere, firmanız adına daha yaratıcı ve özgün çözümler sunma imkanı sağlıyor. Prensip olarak asla aynı anda, aynı sektörde birbirine rakip olabilecek firmalarla çalışmamamız da bizim sizlere sunmuş olduğumuz bu özgünlükteki en büyük yardımcımızdır. Biz sizin ortalama beklentilerinizi değil, hayal ettiklerinizi bulmaya çalışıyoruz. Karşınıza yeni fikirlerle çıkıyor, bunları rasyonel mecralarda uygulanabilir projeler haline getiriyoruz.

Stratejik Planlama
Oyunu kurallarına göre oynamamız gereken en önemli sahalardan biri de stratejik planlamadır. Designport olarak, isim babası olduğumuz yada sonradan çalışmalarını devraldığımız firmalarımız için en temel prensibimiz; hedefleri belirleyerek, gelecek yıllar içinde oluşacak ihtiyaçları netleştirip, doğacak her türlü risk ve fırsatı sizin adınıza öngörmek ve bu doğrultuda sizleri yönlendirmektir. Marka konumlandırması için yazılan öykü ve gerçek hayatta bu öykünün ne kadarının can bulduğu ise başarımızın tanımıdır.

Görsel Tasarım
Her şey farklı olmak ve sizi yansıtmakla alakalıdır. Yaşadığımız bir gün boyunca maruz kaldığımız görsel ve şekilsel ifadeleri düşünecek olursak; akılda daima sarsıcı derecede farklı ve firma ruhunuzu yansıtan nitelikte olan tasarımın kalacağı kesindir. Designport olarak asıl amacımız da; farklı olanı yakalama gayretini hiç bırakmamaktır.

Web Tasarımı
Günümüz koşullarında akla gelebilecek en küçük ölçekli girişimcinin bile bir web sitesi muhakkak vardır. Ancak bizim bakış açımızda olması gereken unsurların mevcudiyetinden çok niteliği önemlidir. Bazen sadece olması yetmez. Var ama nasıl? Peki sizin web tasarımınız nasıl?

Reklam Kampanyaları
Bilinen en büyük markaların reklamları yıllardan beri hafızalara kazınmıştır. Bazen küçük bir melodi bile o markayı bir çırpıda aklımıza getirir. İşin özü tabi ki akıllıca kurulmuş bir senaryo doğrultusunda oluşturulan, firmanın yetkin olduğu unsurları ve iyi noktaları tüketicinin görmesini sağlayan bir reklamdır.
Akıllıca kurulan ve farkındalık yaratan her reklam, markasını yukarılara taşır!

Tanıtım Filmleri
Tanıtım filmlerinde yalın olmaya, hedef kitlenin beklentilerine odaklanmaya, ürünü yada hizmeti en iyi şekilde ifade etmeye gayret ediyoruz. Tabi film teknolojisinin bize tanıdığı tüm imkanları sizlerle paylaşarak!

Sosyal Medya
Çığ gibi büyüyen bu teknolojiye ayak uydurmakta güçlük çeken firmalar maalesef ki geri planda kalmaya mahkum. Amacımız bu rekabet ortamında sizleri daha ön planda tutarak rakip firmalardan bir adım ileriye götürmek.
Herşeyin bir "tık"la erişilebilir olduğu bu dönemde sizi bulmak bu kadar da zor olmamalı!

Organizasyon
Siz iş ile ilgili yoğunluklarınızla ilgilenirken yapmayı planladığınız lansman ve bayi toplantılarının tamamını biz planlıyoruz. Profesyonel ekibimiz ve organizasyonun akışını gün gün, saat saat planlayarak elde etmeyi hedeflediklerinizden çok daha fazlasını almanıza yardımcı oluyoruz. Davetiyeden, ulaşım, konaklama ve eğlenceye kadar aklınıza ne gelirse... Her şey kontrolümüz altında!